Dla firm

Rejsy dla firm na życzenie.
Ofertę kierujemy do firm, które pragną zachować lub zbudować bardzo dobre relacje ze swoimi otoczeniem biznesowym. Chcą w niezapomniany, niezwykle atrakcyjny sposób zacieśnić kontakty z partnerami biznesowymi oraz aktualnymi lub przyszłymi klientami. Zatrudniając pracowników pragną podnieść ich motywację do pracy na najwyższych obrotach, docenić wyniki i energię wkładaną w rozwój biznesu.

Dowolne jachty i akweny.
Morskie Eventy - opracowane oraz kompleksowo realizowane pod kątem indywidualnych potrzeb Twojej Firmy - niepowtarzalne wyjazdy integracyjne, konferencyjne, lojalnościowe, jubileuszowe, nagrodowe (z bonusem szkoleniowym).
Rodzaj rejsu i program stworzymy uwzględniając państwa oczekiwania i poszerzając o dowolne elementy i scenariusze. W zależności od ustaleń Klientów – budżetu, liczby uczestników możemy równie dobrze spędzić weekend nad Zatoką Gdańską podziwiając zachód słońca w legendarnym porcie lub zorganizować wyprawę żeglarską na wodach wybranych mórz i oceanów. W Europie proponujemy atmosferę słonecznej Chorwacji lub pełnej starożytnych zabytków Grecji. Z miejsc bardziej egzotycznych polecamy Karaiby oraz fascynujące Seszele. Możemy popłynąć jachtem motorowym,  jachtem żaglowym lub całą flotyllą katamaranów. Możemy jadać w najlepszych restauracjach lub przygotowywać fast-foody. Możemy nocować na jachtach lub w pięciogwiazdkowych hotelach ze wszystkimi wymarzonymi wygodami. Możemy korzystać z uroków sportów wodnych uprawiając - nurkowanie, windsurfing, kitesurfing, wędkarstwo morskie, spróbować swoich sił na nartach wodnych, skuterach wodnych itp.

Wybór pozostawiamy Wam. Wszystko zależy od Waszych chęci i od celu, jakiemu dany wyjazd ma służyć. Z naszej strony zapewniamy wykwalifikowaną kadrę żeglarską, a na specjalne życzenie możemy zaoferować opiekę profesjonalnego trenera biznesowego. Nasze morskie eventy są prawdziwą przygodą, relaksem i integracją same w sobie nie wymagają żadnego doświadczenia żeglarskiego i przygotowania uczestników.
Każdy jacht prowadzi doświadczony skipper dbający o bezpieczeństwo i atmosferę rejsu.

Pod żaglami
Przy opracowywaniu programów eventów wykorzystujemy niekwestionowane atuty żeglarstwa morskiego jako formy aktywnego wypoczynku na wodzie. Udział w świetnie zorganizowanym rejsie żeglarskim pozostawia niezapomniane wrażenia, których nie zatrze upływ czasu. Pobyt na jachcie umożliwia efektywne kontakty interpersonalne, służy tworzeniu nieformalnych, przyjacielskich więzi w oderwaniu od biurowych obowiązków, w innym otoczeniu i w odmiennych warunkach. Przy wspólnych pracach żeglarskich, z gitarą w ręku przy wieczornym ognisku i ze śpiewem szant na ustach lub w czasie poznawania kultury oraz zwyczajów ziemi i wód, na których gościmy tworzy się klimat pełen nowej, przyjaznej energii.

Zapewniamy nowoczesne, komfortowe i w pełni bezpieczne jachty. Zatrudniana przez nas kadra doświadczonych kapitanów gwarantuje bezpieczeństwo uczestników oraz daje możliwość stworzenia prawdziwie żeglarskiej atmosfery. Jednorazowo potrafimy obsługiwać grupy do 100 osób, które nie muszą mieć żadnych żeglarskich doświadczeń.

Żeglowanie daje możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc i portów. Opracowujemy każdy program tak, by pozwolił poznać to co najciekawsze i przeżyć to, co najważniejsze i najatrakcyjniejsze.

Uczestników naszego rejsu możemy wyposażyć w specjalistyczną odzież (sztormiaki dwuczęściowe, windstoppery, worki żeglarskie, kalosze i inne) z logo zleceniodawcy.

Sprawdź pogodę

°F | °C
Error! Unable to Find Specified Location!

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.