Rejsy w Grecji

W rejonie basenu Morza Śródziemnego, Grecja jest krajem przodującym pod względem różnorodności rejonu. Naturalne warunki tego kraju – 2 000 wysp, tworzą to miejsce idealnym do żeglowania. Warto wybrać się tam, aby cieszyć się gorącym słońcem, błękitnym morzem, wspaniałą kuchnią, a także gościnnością mieszkańców.

Proponujemy trasy w rejonie Zatoki Sarońskiej oraz po Cykladach. Rejs w Grecji to nie tylko żeglowanie, ale również możliwość oddania się przyjemności uprawniania sportów wodnych takich jak: pływania na desce surfingowej, skuterze wodnym, nartach wodnych lub latania na spadochronie ciągniętym przez motorówkę. Wieczorem będziemy cieszyć się lokalną kuchnią, która jest połączeniem greckiej wyobraźni i europejskiego lub bliskowschodniego smaku. Później udamy się do miejsc, gdzie można potańczyć przy greckiej muzyce granej na żywo.

Po atrakcjach takich wysp jak Poros i Egina, popłyniemy na malownicze spokojną, pozbawioną masowej Turystyki wyspę Hydra, która jest chyba jedynym miejscem na ziemi, gdzie nie tylko samochody, motocykle, skutery, a nawet rowery są zabronione.

Cyklady stanowią archipelag wysp rozrzuconych po Morzu Egejskim, to mnóstwo uroczych rybackich portów lub zacisznych zatok, w których można rzucić kotwicę, aby chociaż na chwile oddać   się przyjemnościom kąpieli i relaksowi.

Rejsy w Grecji to idealny sposób na wypoczynek a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle urokliwych greckich wysp. Podczas naszych rejsów zyskają Państwo możliwość zwiedzenia tego przepięknego kraju oraz dotarcia do miejsc, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu  doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.

 

 

Harmonogram rejsów w Grecji (Cyklady )

TERMIN TRASA DNI CENA
13.08 - 20.08.2016 ATENY - CYKLADY - ATENY 7 1 595
20.08 - 27.08.2016 ATENY - CYKLADY - ATENY 7 1 595
27.08 - 03.09.2016 ATENY - CYKLADY - ATENY 7 1 595
03.09 - 10.09.2016 ATENY - CYKLADY - ATENY 7 1 595TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
ATENY – CYKLADY – ATENY
DŁUGOŚĆ TRASY OKOŁO 180 MIL

ATENY, WYSPA SIFNOS, WYSPA SERIFOS, WYSPA IOS, WYSPA PAROS, WYSPA KEA, ATENY

 

CENY PODANE W PLN ZA REJS

RABATY:
5% rejs dwutygodniowy
10% rejs trzytygodniowy
5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób

 

Osiągniecie niektórych planowanych portów może być utrudnione ze względów pogodowych, wymienione trasy są więc jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie w wyniku decyzji kapitana. Rejsy organizowane będą na jachtach renomowanych stoczni europejskich takich jak: Hanse,  Bavaria Cyclades, Jeanneau, Beneteau, Elan rok produkcji 2007-2012.

PODCZAS REJSU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA CERTYFIKAT ISSA

Sprawdź pogodę

44°
°F | °C
Cloudy
Humidity: 82%
12 kph
Wed
Scattered Showers
44 | 51
6 | 10
Thu
Partly Cloudy
40 | 53
4 | 11

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.